Posted on: St, 06/05/2019 - 16:59 By: Milan Holcr

Králem letošního republikového juniorského šampionátu v desetiboji byl korunován Jan Lepeška, svěřenec Jiřího nechvátala a Jaromíra Říhy. Získal 6359 bodů a o 86 bodů porazil svého největšího rivala Jonáše Pospíšila z AK Olomouc.

Stadion patřil školákům.

Posted on: Čt, 05/16/2019 - 17:47 By: Milan Holcr

15.5. a 16.5. patřil náš stadion školní mládeži. Pořádali jsme okresní kola Poháru rozhlasu mladších a starších žáků. Během dvou dnů se zde vystřídalo 542 závodníků ze škol okresu Teplice. Byla to nejpočetnější účast ze všech okresů v Ústeckém kraji. I přes omezený počet rozhodčích zaviněný pracovními dny proběhly závody velmi dobře.
Děkujeme všem zúčastněným.

Výsledky Starší žáci. Výsledky Mladší žáci.

Další uplakané závody.

Posted on: Ne, 05/12/2019 - 13:10 By: Milan Holcr

Sotva sme tu dojeli, tož začalo lét. Asi takle popisuje počasí na vícebojích elévů vizovická kapela Fleret. Snad jen teplota byla vyšší než na předešlých závodech.
35 hochů a 45 dívek z 12 ti klubů se počasí nezaleklo a přijeli do Bíliny závodit.

Sezonu jsme zahájili.

Posted on: Po, 04/29/2019 - 16:28 By: Milan Holcr

Po pátečním letním dni přišla noční studená fronta s bouřkami a deštěm a srazila sobotní teploty na poloviční hodnoty. 15 stupňů celsia a čistý vlhký vzduch vyhovoval běžcům na 1000 m. Méně už sprinterům. Chlad vadí jejich rychlým svalovým vláknům a jestli je vzduch čistý a vlhký, prakticky nepoznají, protože většina z nich běží 60 m na jeden nádech. 😊 Přes toto zhoršení počasí se na našem stadionu sešlo 162 závodníků z Čech a jeden ze Slovenska. Zajímavé je, že závodilo více žen a dívek než chlapů a chlapců (96/67).

Výsledky Běhu Kyselkou

Posted on: So, 03/30/2019 - 16:47 By: Milan Holcr

30. března 2019 se zapíše do historie jako Den přespolního běhu. Mistrovství světa v dánském Aarhus, Mistrovství české republiky v české Mladé Boleslavi a Běh Kyselkou v naší Bílině. Nechám na každém z vás, aby jste si určili, který závod je významnější. Pro ty z nás, kteří jsme byli v Bílině je nejvýznamější Běh Kyselkou.

Jsme malí, ale šikovní.

Posted on: So, 02/16/2019 - 15:57 By: Milan Holcr

Z KP žactva z Jablonce jsme si vezli domů 14 medailí. V autobusu to cinkalo jedna báseň. Zlata bylo 6 kousků stříbra 4 kousky a bronzu také 4 kousky. Nálada byla výborná. Dokonce se i zpívalo. Ne tak jako dříve s kytarou, ale s mobilem a ne trampské písničky ale spíše rap.
Nejúspěšnějšími závodníky se stali Tereza Lacinová s dvěma zlatými a jedním stříbrem ze štafety a z SK Junior Teplice přestoupivší David Bárdoš se dvěma zlatými.
Soupis medailistů:

Hakim Saleh překonal letitý krajský rekord

Posted on: Čt, 01/31/2019 - 13:43 By: Milan Holcr

Hned v úvodu sezóny překonal Hakim Saleh na mítinku ve Vídni 34letý krajský rekord, který měl doposud v držení další z bíliňáků - Pavel Korf. Hakim zaznamenal čas 1:49,74. kterým se zařadil na třetí místo průběžných českých tabulek a o teřinu zaostává za limitem na Mistrovství Evropy v Glasgow. Gratulujeme a držíme palce ve zbytku halové sezóny!

Řádili jsme v pražské nafukovače.

Posted on: Čt, 01/31/2019 - 10:33 By: Milan Holcr

34 závodníků a 71 startů to je účast našeho klubu na Krajských přeborech dospělých v Praze na Strahově. Tímto počtem závodníků jsme byli nejpočetnější výpravou z krajských i mimo krajských klubů. Bylo to poznat už ráno, když jsme se skládali do autobusu. Opravdu jen tak tak.
Úspěšnost na závodech hodnotíme podle medailí, ne podle počtu závodníků. 3 první, 5 druhých a 6 třetích míst. To je naše bilance.